Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suchowola: Zwłoki Łukasza Przybysza znaleziono tam, gdzie wskazał jasnowidz

Utworzony przez mazus, 9 marca 2010 r. o 16:54
NIE PYTAJ CO CI ZROBIĘ TYLKO MYŚL JAK SIĘ Z TEGO WYTŁUMACZYSZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej wiesz , dłużej żyjesz , niedziwie sie chłopakowi ze woli siedzieć cicho...każdy wie w jakim kraju zyjemy , jak działa wymiar sprawiedliwości , sądy itd boi się o swoje życie i zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE PYTAJ CO CI ZROBIĘ TYLKO MYŚL JAK SIĘ Z TEGO WYTŁUMACZYSZ !
Mo myślę, myślę... I wymyśliłem : po prostu NIC im nie powiem ! No i co ty na to ? Zmuszą mnie ? jak ? Oskarżą ? o co ? że nie zgłosiłem na policję chociaż wiedziałem ? A jak mi udowodnią że naprawdę wiem znam morderców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
Mo myślę, myślę... I wymyśliłem : po prostu NIC im nie powiem ! No i co ty na to ? Zmuszą mnie ? jak ? Oskarżą ? o co ? że nie zgłosiłem na policję chociaż wiedziałem ? A jak mi udowodnią że naprawdę wiem znam morderców ?
Chciałem Cię tylko sprawdzić - w d..pie byłeś i g..no widziałeś. Ale problem będziesz miał.Pisz dalej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.radiopodlasie.pl/wiadomosci/rad...ysza--29ec.html leżał Łukasz 400 m od budynku dyskoteki a teren był przeszukany w promieniu 1 km (1000 metrów) Musiały być ślady na śniegu 26 grudnia, dobrze go zasypały śniegiem a kurtką zacierali swoje ślady ? Po wyschnięciu kurtka "wróciła" do klubu i zawisła w szatni. I nikt tego nie widział, sprawcy są ciągłe blizko dyskoteki ? Co do poszukiwań Łukasza 3 lutego 2010, PO 40 DNIACH od zaginięcia, za pomocą specjalnie szkolonego psa - to się nie dziwie, że nie podjął TROPU bo i jakiego ? Jak się gdzież zsunie lawina i przysypie ludzi, to psy są natychmiast prowadzone na miejsce a nie po 40 dniach Czy policja nie miała tego psa 26 grudnia 2009 - czy świeta przeszkodziły w sumiennej pracy ? Marka wydała natura, jak staw rozmarzł, Łukasza też oddała natura jak ztopniał śnieg na zamarzniętym rowie Może już ktoś z "kolega" się zkontaktuję , bo w internecie, tak jak w telefonie - da się "namierzyć" , i potem już (jeżeli jest tym, za kogo się podaję) policja zatrzyma oprawców Łukasza Czy teraz pracują wszyscy ochraniarze z tej "świątecznej dyskoteki" ? I co na to wszystko mówi właścicieł klubu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kolegi".....piszesz na forum,że jesteś naocznym świadkiem....tak?! A nie obawiasz się,że np jeden z domniemanych "groźnych" morderców to czyta?!?!...te Twoje wypowiedzi oczywiście....bo skoro się w ten sposób wypowiadasz to oni pewnie wiedzą,że "powoli puszczasz parę z ust"......nie boisz się o tym mówić na publicznym forum,a boisz się na policję zgłościć???...a skoro mnie pytasz o tych groźnych...seryjnych przestępców...to skoro tam byłeś....to pewnie również do nich należych.....i My mamy wierzyć w takie brednie jakie głosisz?????????Moim zdaniem nie wiem czemu ale prowadzisz dziecinną zabawę!......a tu wydarzyła sie tragedia...ludzie cierpią.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewelina~ napisał:
Do "kolegi".....piszesz na forum,że jesteś naocznym świadkiem....tak?! A nie obawiasz się,że np jeden z domniemanych "groźnych" morderców to czyta?!?!...te Twoje wypowiedzi oczywiście.... NIE CZYTAJA NAPEWNO BO WIEM ZE NIE MAJA KOMPUTERA. A ZRESZTA ONI NIE WIEDZA KIM JESTEM, ZNAJA MNIE TYLKO Z WYGLADU A I TO Z DALEKA. ONI SAMI, BEZ POLICJI NA PEWNO MNIE NIE NAMIERZA. bo skoro się w ten sposób wypowiadasz to oni pewnie wiedzą,że "powoli puszczasz parę z ust"...... ZADNEJ PARY Z UST NIE PUSZCZAM. NIE JESTEM GLUPI. GLUPI TO BYLBYM BDYBYM POSZEDL NA POLICJE I POWIEDZIAL ZEZNANIA. POLICJA PRZEKAZALABY MOJE DANE IM I WTEDY JUZ MNIE MAJA. ALE TAK NIE ZROBIE, TAKI NAIWNY NIE JESTEM. nie boisz się o tym mówić na publicznym forum,a boisz się na policję zgłościć??? TY NA FORUM MOGE SOBIE PISAC CO CHCE A NA POLICJE NIE POJDE ! KTO MI DA GWARANCJE ZE POLICJA NIE JEST Z NIMI W ZMOWIE ? ...a skoro mnie pytasz o tych groźnych...seryjnych przestępców...to skoro tam byłeś....to pewnie również do nich należych..... NIE NALEZE DO NICH, BYLEM W TYM MIEJSCU PRZYPADKIEM. i My mamy wierzyć w takie brednie jakie głosisz????????? NIE MUSISZ WIERZYC. PISZE PRAWDE, NO MOZE URYWEK PRAWDY. Moim zdaniem nie wiem czemu ale prowadzisz dziecinną zabawę!... MOZE RZECZYWISCIE ZLE ZROBILEM ZE COS POWIEDZIALEM. PO PROSTU NIE MOGE CZYTAC SPOKOJNIE TYCH BZDUR CO PISZE W ARTYKULE. ...a tu wydarzyła sie tragedia...ludzie cierpią..... NIC NA TO NIE PORADZE. ZAL MI KOLEGI. NAPRAWDE WSPOLCZUJE RODZINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega - ONI komputera nie mają ! .............ale zato POLICJA ma ! i na pewno bacznie czyta wszystkie wpisy pod artykułami o odnalezieniu Łukasza, to czekaj na ich wizytę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do wszystkich : co wam dadzą takie rozmowy ? i gadanie ja wiem kto to zrobił , Ty niewiesz itd , możebyście sie zastanowil co by tu zrobic aby takie tragedie niemiały wiecej miejsca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm....w tej miejscowości mieszkałam 20 lat....wychodząc z bramy dyskoteki,na przeciwko-droga z żużlu....3/4 domy....dalej(czały czas prosto od przekroczenia bramy).....pole....dalej teren zakrzaczony....nastepnie kanał(rów)...tam znaleźli ciało Łukasza.........po co to piszę...skoro wiele osób o tym wie???A piszę to po to...bo uczestnicy zabawy wychodzący np. załatwić potrzeby fizjologiczne...bądź relacje damsko-męskie nie przekraczają na tej żużlowej drodze zabudowań.....A Ty drogi kolego nie znalazłeś się tam przypadkowo....TY SIĘ TAM WOGÓLE NIE ZNALAZŁEŚ.........i nie zwracałabym uwagi na Twoje wypowiedzi...gdybym nie miała dzieci,ponieważ w takiej sytuacji cierpiącą rodzinę krzywdzisz jeszcze bardziej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybacz"X"....nic niestety to mi nie da....ale podobnie jak ja(mam dzieci)....Pani Ania miała syna-dla niej kochanego,cudownego,dobrego.....i zwróciłam uwagę jednej osobie z tego forum....ponieważ tak mówić po prostu nie można...tak PUSTO mówić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka bedzie frekfencja w swięta w corrado ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolega - ONI komputera nie mają ! .............ale zato POLICJA ma ! i na pewno bacznie czyta wszystkie wpisy pod artykułami o odnalezieniu Łukasza, to czekaj na ich wizytę
A co ja zlego zrobilem policji ? dlaczego mialaby mnie odwiedzić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
A co ja zlego zrobilem policji ? dlaczego mialaby mnie odwiedzić ?
to że pisałeś że coś wiesz i że widziałes a każdy ma swoje ip po którym cię znajdą i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Ciekawe jaka bedzie frekfencja w swięta w corrado ?
A co Ty taki Ciekawy? Będzie, jaka będzie. A co do tego "kolega" być może jesteś kolega Łukasza i sam jesteś winny. Nie udzieliłeś mu pomocy. pamietaj!!! Jakbyś nie był winny to byś już dawno siedział jako świadek a Łukasz moze by żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojte napisał:
to że pisałeś że coś wiesz i że widziałes a każdy ma swoje ip po którym cię znajdą i bardzo dobrze
Owszem wiem i widzialem. A czy to przepraszam jest karalne żeby wiedzieć ? a powiedzmy że powiem co wiem, i co wtedy ? zagwarantujesz mi moje bezpieczenstwo ? ty na pewno nie. A policja ? Czy policja zagwarantowala bezpieczenstwo Kościukowi w celi ? On byl na tyle glupi ze zawierzyl policji. I jak skończyl ? Dopadli go nawet w celi. O nie ! taki glupi nie jestem. A zreszta jak mi ktokolwiek z policji udowodni ze ja tam bylem i widzialem ? Tak wiec nie strasz ,nie strasz ! Znam opowiesc gościa ktory widzial jak bili czlowieka. wezwal policje. Zlapali sprawców, i wypuścili, do sprawy. A oni przyszli do niego do domu i przykladali nóż do gardla że jak jeszcze piśniesz słówko to po tobie, że mu dom spala, samochód skasuja, dziecko zabija itd. Mowil o tym policji a oni na to że nic nie moga zrobić, ze potrzebne dowody.I gość odwolal zeznania bo sie bal. Jeszcze chcieli go skazać za skladanie falszywych zeznan. A bandyci na wolności.I teraz już jak widzi jakas zadyme to przechodzi obojetnie dalej. Ja sie jemu nie dziwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gesta napisał:
A co do tego "kolega" być może jesteś kolega Łukasza i sam jesteś winny. Nie udzieliłeś mu pomocy. pamietaj!!! Jakbyś nie był winny to byś już dawno siedział jako świadek a Łukasz moze by żył.
Do Gesta : Czy bylem kolega Lukasza czy nie to moja sprawa. Dlaczego mialbym siedziec jak nic nikomu zlego nie zrobilem ? za co ? za to ze wiem kto to zrobil ?No to wezcie mnie wsadzcie do wiezienia a tymczasem bandyci nadal beda na wolnosci, bo ja ich na pewno nie wydam. Wole życ w celi niż nie żyć w "celi" pod ziemia na Janowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
Do Gesta : Czy bylem kolega Lukasza czy nie to moja sprawa. Dlaczego mialbym siedziec jak nic nikomu zlego nie zrobilem ? za co ? za to ze wiem kto to zrobil ?No to wezcie mnie wsadzcie do wiezienia a tymczasem bandyci nadal beda na wolnosci, bo ja ich na pewno nie wydam. Wole życ w celi niż nie żyć w "celi" pod ziemia na Janowskiej.
chodziło mi o to, że siedziałbyś jako świadek. Zycie Ci miłe,ale jakbyś miał sumienie poszedłbyś i wszystko powiedział. Rób jak chcesz. Twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Patrz Komu Ufasz "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj-TY NIE jesteś Olewnik,ani tez nikt taki,a wtyki gangsterskie to nie na naszych terenach,ale pewnien jestem ze jeżeli sekcja zwłok wykaze udział osób 3-ich to TY leżysz i kwiczysz!A służby mundurowe pukają do twych drzwi,juz mozesz słuchac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...